handlopak - en | HandloPak
EU
  • Polski
  • English
  • Русский

Naturally

fresh

fruit and vegetables!

Hurtownia owoców i warzyw Handlopak

Nasza firma od wielu lat dostarcza świeże warzywa i owoce do klientów na terenie całej Europy oraz wielu innych krajów na świecie. Naszą domeną jest export owoców i warzyw. Gospodarstwa z których korzystamy w większości znajdują się na obszarach „Natura 2000” co doskonale wpływa na uprawę warzyw i owoców. Dzięki temu że są to tereny obdarzone szczególną troską przez ekologów, tamtejsze produkty są jeszcze bardziej naturalne, bogate w witaminy i minerały oraz co za tym idzie są zdrowsze. Ręczymy za jakość naszych warzyw i owoców, sami na co dzień je spożywamy i cieszymy się zdrowiem!

Hurtowania owocowo warzywna

Prowadzona przez nas hurtownia owoców i warzyw od dawna zapewnia dostawy zdrowych produktów wprost do Państwa firm i działalności.
Przypominany że do zdrowej zbilansowanej diety niezbędne jest dostarczanie dziennej dawki warzyw i owoców. Nasze są ekologiczne i z pewnością będą doskonałym substytutem każdej nawet najbardziej wymagającej diety.
W naszej ofercie posiadamy znakomitą większość owoców i warzyw produkowanych w naszym kraju. Nasze doświadczenie w hurtowej sprzedaży świeżych owoców i warzyw sięga 2002 roku, w związku z tym zapewniamy Państwa że znamy się na tym co robimy, jesteśmy zaangażowani w naszą pracę i dokładamy wszelkich starań aby produkty, które dostarczamy były możliwie najlepszej jakości, przykładamy również szczególną wagę aby ich uprawa odbywała się w pełni ekologicznie nie czyniąc przy tym żadnych negatywnych skutków dla środowiska.
Naszym celem w ramach eksportu owoców i warzyw, jest terminowe dostarczanie świeżych i zdrowych produktów, sukcesywnie go realizujemy o czym świadczy zadowolenie naszych odbiorców. Do hurtowni przynależą magazyny oraz zaplecze logistyczne, gdzie przygotowujemy i zabezpieczamy każdą dostawę. Szanujemy Państwa czas i pieniądze dlatego też nie dopuszczamy do opóźnień oraz dostarczania towaru wątpliwej świeżości czy jakości.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą oraz do nawiązania współpracy z naszą hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy najświeższe i najzdrowsze warzywa i owoce wprost do klienta. Zaufało nam wiele firm, ich zadowolenie stanowi gwarancje udanej współpracy.


About company

We are a company engaged in the sale and distribution of fruit and vegetables in the domestic market and export to foreign markets.

HandloPak warzywa

News

23.01.2018 - Fruit Logistica 2018 – Berlin11.11.2017 - PRODEXPO 2017

PRODEXPO – 2017 – Minsk, Belarus – 14-17.11.2017


23th INTERNATIONAL SPECIALIZED WHOLESALE EXHIBITION AND FAIR. Welcome to our stand D1.22.05.2017 -

Warsaw Food Expo 2017 our stand B25 Hall F
HandloPak facebook

Offer

We have our own machinery for the production of corrugated cardboard. We produce all of the most popular packaging for fruits and vegetables.

HandloPak Pomidory

Contact

 

OFFICE
Handlopak
05-660 Warka, Konary 56
woj. mazowieckie

tel./fax: +48 48 667 60 26
e-mail: biuro@handlopak.pl

Facebook

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij