Hurtownia owoców i warzyw - export owoców i warzyw | HandloPak
EU
  • Polski
  • English
  • Русский

    Naturalna

   świeżość

       owoców i warzyw !

 

Hurtownia owoców i warzyw Handlopak

Handlopak od 2002 roku zajmuje się hurtowym skupem i eksportem owoców i warzyw na rynki zagraniczne. Nasza firma znajduje się w „największym sadzie Europy” skąd pochodzą nasze produkty. Dostarczamy świeże owoce i warzywa do klientów na terenie całej Europy oraz wielu innych krajów na świecie. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań aby produkty, które dostarczamy były możliwie najlepszej jakości. Naszym celem jest terminowe dostarczanie świeżych i zdrowych produktów, sukcesywnie go realizujemy o czym świadczy zadowolenie naszych odbiorców. Posiadamy własne zaplecze logistyczne, gdzie sortujemy i przygotowujemy dostawy dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.


O firmie

Witamy na stronie Handlopak. Znajdziecie tu Państwo niezbędne informacje dotyczące zakresu naszej działalności. Zapraszamy do współpracy.

HandloPak warzywa

Aktualności

22.12.2022 -25.11.2022 -

Handlopak – od 2002 roku23.12.2021 - Wesołych Świąt / Merry Christmas
Aktualności
HandloPak facebook

Oferta

Od wielu lat dostarczamy świeże owoce i warzywa do wielu klientów w całej Europie. Specjalizujemy się w eksporcie: jabłek, gruszek, śliwek, czereśni, pomidorów, papryki, ogórków, kapusty białej i pekińskiej

HandloPak Pomidory

Kontakt

BIURO
Handlopak
05-660 Warka, Konary 56
woj. mazowieckie

tel./fax: 48 667 60 26
e-mail: biuro@handlopak.pl

Facebook

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij