handlopak - ru | HandloPak
EU
  • Polski
  • English
  • Русский

НАТУРАЛЬНАЯ

СВЕЖЕСТЬ

ФРУКТОВ И ОВОЩЕЙ

Hurtownia owoców i warzyw Handlopak

Nasza firma od wielu lat dostarcza świeże warzywa i owoce do klientów na terenie całej Europy oraz wielu innych krajów na świecie. Naszą domeną jest export owoców i warzyw. Gospodarstwa z których korzystamy w większości znajdują się na obszarach „Natura 2000” co doskonale wpływa na uprawę warzyw i owoców. Dzięki temu że są to tereny obdarzone szczególną troską przez ekologów, tamtejsze produkty są jeszcze bardziej naturalne, bogate w witaminy i minerały oraz co za tym idzie są zdrowsze. Ręczymy za jakość naszych warzyw i owoców, sami na co dzień je spożywamy i cieszymy się zdrowiem!

Hurtowania owocowo warzywna

Prowadzona przez nas hurtownia owoców i warzyw od dawna zapewnia dostawy zdrowych produktów wprost do Państwa firm i działalności.
Przypominany że do zdrowej zbilansowanej diety niezbędne jest dostarczanie dziennej dawki warzyw i owoców. Nasze są ekologiczne i z pewnością będą doskonałym substytutem każdej nawet najbardziej wymagającej diety.
W naszej ofercie posiadamy znakomitą większość owoców i warzyw produkowanych w naszym kraju. Nasze doświadczenie w hurtowej sprzedaży świeżych owoców i warzyw sięga 2002 roku, w związku z tym zapewniamy Państwa że znamy się na tym co robimy, jesteśmy zaangażowani w naszą pracę i dokładamy wszelkich starań aby produkty, które dostarczamy były możliwie najlepszej jakości, przykładamy również szczególną wagę aby ich uprawa odbywała się w pełni ekologicznie nie czyniąc przy tym żadnych negatywnych skutków dla środowiska.
Naszym celem w ramach eksportu owoców i warzyw, jest terminowe dostarczanie świeżych i zdrowych produktów, sukcesywnie go realizujemy o czym świadczy zadowolenie naszych odbiorców. Do hurtowni przynależą magazyny oraz zaplecze logistyczne, gdzie przygotowujemy i zabezpieczamy każdą dostawę. Szanujemy Państwa czas i pieniądze dlatego też nie dopuszczamy do opóźnień oraz dostarczania towaru wątpliwej świeżości czy jakości.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą oraz do nawiązania współpracy z naszą hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy najświeższe i najzdrowsze warzywa i owoce wprost do klienta. Zaufało nam wiele firm, ich zadowolenie stanowi gwarancje udanej współpracy.


O фирме

Мы компания, которая занимается продажей и распределением фруктов и овощей на внутреннем рынке и экспорта на зарубежные рынки.

HandloPak warzywa

АКТУАЛЬНОСТИ

23.01.2018 - Fruit Logistica 201811.11.2017 - Продэкспо – 2017

Продэкспо – 2017
23-я Международная специализированная оптовая выставка-ярмарка – наш стенд D1 – 14-17.11.2017 r.
ПРОСПЕКТ ПОБЕДИТЕЛЕЙ , 20/2, ФУТБОЛЬНЫЙ МАНЕЖ22.05.2017 - Warsaw Food Expo 2017

Warsaw Food Expo 2017 – B25 Hall F
HandloPak facebook

Предложение

Мы имеем нашу собственную технику для производства гофрированного картона. Мы производим все из самых популярных упаковок для фруктов и овощей.

HandloPak Pomidory

контакт

 

Handlopak
Konary 56
05-660 Warka
тел. +48 48 667 60 26
и-мейл: biuro@handlopak.pl

Facebook

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij